Historyczne zasoby internetu, digitalizacja, nowe trendy w humanistyce, rekonstrukcje historyczne, historia w mediach.
 
 

Współpraca

Serdecznie zapraszam do współpracy w ramach serwisu Historia i Media:

1. Zgłoszenie informacji lub materiału

Za pomocą formularza kontaktowego zgłaszać można informacje o interesujących materiałach dostępnych online, nowych książkach i artykułach ostatnio opublikowanych, konferencjach naukowych, spotkaniach, promocjach. Szczególnie cenna są informacje o konferencjach i publikacjach naukowych (także pokonferencyjnych) dotyczących tematyki poruszanej w serwisie Historia i Media – pozyskanie ich nie jest łatwe, stąd ogromna prośba o sygnalizowanie tego typu materiałów i wydarzeń.

2. Guest author

Zapraszam do publikowania w serwisie Historia i Media własnych autorskich materiałów. Zgłosić je można za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając materiał (w formacie .doc, .rtf lub .odt) na adres kontaktowy ([email protected]). Istnieje możliwość udostępnienia w systemie autorskiego konta, pozwalającego w szybki sposób dodawać nowe artykuły. W takim przypadku oczywiście służę pomocą w przygotowaniu odpowiedniego formatowania publikowanego artykułu czy obsługiwaniu systemu administrowania serwisem.

3. Promocja książek

Istnieje możliwość promocji konkretnych publikacji (preferowane są publikacje o charakterze naukowym), których tematyka pokrywa się z tematyką poruszaną w serwisie. Portal pozycjonuje się bardzo dobrze, co może być dodatkowym argumentem za opublikowaniem w nim informacji o wydanej przez państwa wydawnictwo książce – nawet jeśli w kontekście rynku wydawniczego ma ona charakter niszowy.

Z chęcią nawiążę stałą współpracę (komercyjny patronat) z wydawnictwem naukowym lub księgarnią internetową o profilu historycznym – serwis nie ma obecnie żadnych źródeł finansowania.

4. Zaproszenia: konferencje/prezentacje

Celem projektu Historia i Media jest promowanie wśród historyków zainteresowania naukowym i edukacyjnym potencjałem internetu. Jeśli organizują Państwo konferencję lub spotkanie – z chęcią przygotuję na tę okazję prezentację dotyczącą wybranej tematyki poruszanej na stronach portalu.

Serdecznie zachęcam do współpracy! Państwa pomoc pozwoli na rozwinięcie merytorycznej oferty serwisu, co pomoże w popularyzacji podejmowanych na jego stronach zagadnień.

Marcin Wilkowski
„Historia i Media”
03-189 Warszawa
Skrytka pocztowa 145.
[email protected]
tel. 503973785

[contact-form 1 "Formularz kontaktowy 1"]

pixelstats trackingpixel
 

Serwis objęty jest patronatem Polskiego Towarzystwa Historycznego i portalu historycznego Histmag.org

Od 9 stycznia 2010 Historia i Media jest projektem Fundacji Nowoczesna Polska.

W 2010 roku dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra"