Uwaga: ten wpis został opublikowany dość dawno (20.11.2010) i jego treść może nie być aktualna. Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

O historycznych forach dyskusyjnych podczas Targów Książki Historycznej

Podczas spotkania organizowanego przez portal Historia.org.pl przedstawiciele popularnych historycznych forów dyskusyjnych (historycy.org, dws.org.pl, ioh.pl i freha.pl) dyskutować będą m.in. o formach obecności treści historycznych w internecie, edukacyjnej roli dyskusji historycznych online czy problemach związanych z moderacją kontrowersyjnych tematów.

Dyskusja odbędzie się w sali kinowej na Terenie XIX Targów Książki Historycznej (Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie), 27 listopada 2010 r. (sobota) o godz. 12:00. Patronem spotkania jest Muzeum Historii Polski. Wstęp wolny.

Wersja do czytania offline:
Pobierz PDF
Pobierz ePub
Pobierz mobi


• • •


Kilka razy w miesiącu wysyłany jest newsletter z informacją o nowych materiałach dostępnych na Historiaimedia.org. Nie ma w nim żadnych reklam. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. Proszę o podanie adresu email:

 

Bezpieczeństwo adresów w bazie subskrypcji zapewnia system NinjaMail.

Licencja Creative CommonsO ile nie zaznaczono inaczej tekstowa treść tego artykułu jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported.

Komentarze

Redakcja zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia komentarza, jeśli jego treść nie odnosi się do treści artykułu lub narusza zasady netykiety. Komentarze są moderowane.