Logo portalu Historia i Media

Historia i dziedzictwo w kulturze cyfrowej »

 
Uwaga: ten wpis został opublikowany dość dawno (17.11, 2010) i jego treść może nie być aktualna. Komentarze zostały zablokowane.

Autor Archeowieści kandydatem do tytułu Popularyzator Nauki 2010

Wojciech Pastuszka to autor świetnego i popularnego bloga Archeowieści. Na portalu Nauka w Polsce znalazłem dziś informację o nominowaniu pana Wojciecha do tytułu Popularyzatora Nauki 2010:

Dr hab. January Weiner, polski redaktor ResearchBlogging.org i pracownik naukowy Max Planck Institute for Infection Biology tak rekomenduje tę kandydaturę:

Nominacją Wojciecha Pastuszki chciałbym zwrócić uwagę na rosnącą rolę tego typu internetowych serwisów bądź blogów w popularyzacji nauki w Polsce i na świecie. Ci, którzy chcą się dowiedzieć czegoś o odkryciach naukowych, coraz częściej korzystają z internetu

Mam nadzieję, że autor Archeowieści zdobędzie to wyróżnienie, co na pewno przyczyni się do promocji w Polsce idei naukowego blogowania. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej gali 15 grudnia.

 

Kilka razy w miesiącu wysyłany jest newsletter z informacją o nowych materiałach dostępnych na Historiaimedia.org. Nie ma w nim żadnych reklam. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. Proszę o podanie adresu email:

 

Bezpieczeństwo adresów w bazie subskrypcji zapewnia system NinjaMail.

• • •

Kategorie:

Skrócony link: Kopiuj adres odnośnika

Licencja Creative CommonsO ile nie zaznaczono inaczej tekstowa treść tego artykułu jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported.

p o l e c a m y
catl

Komentarze

 
 
Historia i Media

Historiaimedia.org to pierwszy polski projekt poświęcony zagadnieniom relacji między historią a mediami. Rola mediów w kulturze historycznej, ich wpływ na kształtowanie świadomości przeszłości, internet i nowe technologie w badaniach i edukacji historycznej, historia w sztuce współczesnej – to tylko niektóre z tematów poruszanych na tej stronie.

Dowiedz się więcej »

Zostań autorem »

Kontakt

Redakcja „Historia i Media”
03-189 Warszawa
Skrytka pocztowa 145
[email protected]
redaguje Marcin Wilkowski

Polecamy
fotorejestr