Logo portalu Historia i Media

Historyczne zasoby internetu, digitalizacja, nowe trendy w humanistyce, rekonstrukcje »

 

Darmowy dostęp do 290 tys. artykułów naukowych (SAGE)

Jak co roku SAGE oferuje testowy dostęp do swojej bazy artykułów naukowych. Promocją objętych jest 290 tys. artykułów z ponad 560 czasopism (w tym wielu poświęconych badaniu mediów, popkultury, pamięci, historii). To wyjątkowa okazja, aby dotrzeć do materiałów nie zawsze dostępnych w subskrypcjach polskich uczelni. Warto skorzystać z tej oferty także dlatego, że dostęp do czasopism SAGE mamy bezpośrednio z komputerów domowych.

Promocja trwa do 15 października, objęte są nią artykuły publikowane od 1999 roku. Aby uzyskać darmowy dostęp do bazy SAGE należy zarejestrować się na tej stronie.

Po rejestracji warto użyć tej wyszukiwarki do odnalezienia interesujących nas tytułów. Koniecznie należy zaznaczyć opcję Search Within SAGE Journals Available to Me.

 

• • •

Kategorie:

Skrócony link: Kopiuj adres odnośnika

Licencja Creative CommonsO ile nie zaznaczono inaczej tekstowa treść tego artykułu jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported.

Komentarze

  • Your gravatar
    Imię
     
     

    Można używać podstawowych znaczników XHTML w treści komentarza. Podany w formularzu mail nigdy nie będzie publikowany. Redakcja zastrzega sobie prawo edycji lub usunięcia komentarza, jeśli jego treść nie odnosi się do treści artykułu lub narusza zasady netykiety.