Logo portalu Historia i Media

Historia i dziedzictwo w kulturze cyfrowej »

 
Uwaga: ten wpis został opublikowany dość dawno (17.11, 2010) i jego treść może nie być aktualna. Komentarze zostały zablokowane.

Kultura 2.0 – kultura odnawialna

18 i 19 listopada w Warszawie odbędzie się dwudniowa konferencja poświęcona kierunkom rozwoju współczesnej kultury; zaproszeni prelegenci to przedstawiciele instytucji kultury, urzędów, mediów i organizacji pozarządowych z całej Europy; konferencja odbywa się w poindustrialnej przestrzeni nowej siedziby Narodowego Instytutu Audiowizualnego przy ulicy Wałbrzyskiej 3/5.

Warto wybrać się na organizowane przez Narodowy Instytut Wizualny wydarzenie, ponieważ duża część prelekcji i dyskusji poświęcona będzie zagadnieniom związanym z digitalizacją dziedzictwa kulturowego i funkcjonowaniem instytucji kultury w nowej cyfrowej rzeczywistości.

Program i rejestracja

Rejestracja uczestników (bezpłatna)
Program

Miejsce:

 

Kilka razy w miesiącu wysyłany jest newsletter z informacją o nowych materiałach dostępnych na Historiaimedia.org. Nie ma w nim żadnych reklam. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. Proszę o podanie adresu email:

 

Bezpieczeństwo adresów w bazie subskrypcji zapewnia system NinjaMail.

• • •

Kategorie: Wydarzenia

Skrócony link: Kopiuj adres odnośnika

Licencja Creative CommonsO ile nie zaznaczono inaczej tekstowa treść tego artykułu jest dostępna na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0 Unported.

p o l e c a m y
katalog_kompetencji

Komentarze

 
 
Historia i Media

Historiaimedia.org to pierwszy polski projekt poświęcony zagadnieniom relacji między historią a mediami. Rola mediów w kulturze historycznej, ich wpływ na kształtowanie świadomości przeszłości, internet i nowe technologie w badaniach i edukacji historycznej, historia w sztuce współczesnej – to tylko niektóre z tematów poruszanych na tej stronie.

Dowiedz się więcej »

Zostań autorem »

Kontakt

Redakcja „Historia i Media”
03-189 Warszawa
Skrytka pocztowa 145
[email protected]
redaguje Marcin Wilkowski

Polecamy